Сучасна класична люстра на 6 лампочок з LED підсвічуванням рожків LS-9427/6 CF

- В наявності
- Код: LS-9427/6 CF
5 360 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір каркаса: На вибір (коричневий)
Люстра в стилі сучасної класики LS-9427/6 CF на 6 лампочок зі світлодіодним (LED) підсвічуванням рожков, це відмінний освітлювальний прилад для того, щоб здивувати ваших гостей, а її дизайн додасть розкоші як класичного, так і сучасного інтер'єру.
Люстра працює в трьох режимах:
- лампочки
- підсвічування
- всі разом
Преимущества люстры:
- Цепь регулируется по этому люстру можно монтировать как на высокие так и низкие потолки (минимально допустимую высоту уточняйте)
- Лента которая монтируется в рожки имеет хороший рабочий потенциал, а все комплектующие продаются в свободном доступе, ленту и блоки вы найдёте на любом рынке или их можно приобрести у нас.
Диаметр: 60 см., Высота без цепи: 40 см., Высота с цепью: 100 см. Патрон: Е14, Мощность подсветки рожков 36 Вт. Цвет каркаса: На выбор (коричневый)
Причины по которым стоит обратиться именно к нам:
Самые лучшие цены на рынке.
Отменное качество товара.
Професійна консультація з будь-яких освітлювальних приладів.
Швидка відправка товару
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 60 см |
| Основні атрибути | |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Еклектика |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 5 360 ₴


