Підвісний світильник на 3 лампи антична бронза SM-P6-E1964/3/AB

- В наявності
- Код: SM-P6-E1964/3/AB
2 730 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Діаметр: 33 см.
- Висота: 96 см. (регульована).
- Патрон Е27.
- Колір каркаса: антична бронза.
- Матеріал каркаса: метал.
- Матеріал плафона/підвіски: скло (скло).
Підвісна люстра на 3 лампи SM-P6-E1964/3/AB це відмінний варіант для зонування і виділення світлом необхідних ділянок в інтер'єрі, світильники такого типу підходять для використання в комерційних приміщеннях, будь то ресторани чи готелі, так і для облаштування домашнього інтер'єру. Універсальний дизайн світильника підійде під більшість інтер'єрів, від класичних до сучасних. Безперечною перевагою буде те, що висоту світильника можна відрегулювати, з цього люстри, підвіси підходять і на низькі і високі типи стель.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 см |
| Висота | 96 см |
- Ціна: 2 730 ₴


