Біла підвісна світлодіодна люстра 10 Вт D-9318-A WH

- Немає в наявності
- Код: D-9318-A WH
1 250 ₴
- +380 (95) 744-81-17
Характеристики:
Ширина основи: 10 см. Діаметр: 25 см Висота: 110 см. Потужність: 10 Вт. Регулювання яскравості і відтінку світла.
Підвісна світлодіодна люстра це втілення інновацій і стилю. Люстра доповнить інтер'єр і здивує вашого гостя своїм виконанням і функціями. При виготовленні люстри використовуються якісні і надійні комплектуючі.
Особливості люстри: каркас люстри виготовлений з металу і акрилу і пофарбований у білий колір.
Преимущества:
1. Простота в монтаже и сборке. Люстру без сложностей можно собрать и установить на любой тип потолка, будь то натяжной потолок, гипс или бетон. Крепится она на монтажную планку.
2. Переключение спектров свечения светодиодной люстры осуществляется простым выключением-включением.
3. LED люстра позволяет выбирать режим освещения в зависимости от времени суток и выполняемых под её светом задач.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 25 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
- Ціна: 1 250 ₴
- Спосіб упаковки: Заводская упаковка с защитным наполнителем и твердыми ребрами жесткости.



