Підвісна світлодіодна люстра 8 Вт D-616/1FG

- Немає в наявності
- Код: D-616/1FG
1 130 ₴
- +380 (95) 744-81-17
Характеристики:
Ширина основи: 10 см. Діаметр: 20 см. Висота: 135 см. Потужність: 8 Вт. Колір каркаса: золото
Дизайн люстри навіяний елементами інтер'єру абсерватории і картинами абстракціоністів і супрематистів початку двадцятого століття. Баланс ліній і форм утворених світильниками цієї колекції запросто створить ілюзію об'ємної картини наприклад Казимира Малевича. Відобразивши уявлення про гармонію космосу. На додаток до ідей впитанным від великих графіків серія приправлена елементами космічної ери - великої пори місячної гонки, придорожніх закусочних виблискують хромом і перших експериментів з пластиком.
Первые люстры в этой космической серии носили названия eclipse (затмение - тонкая дуга света во тьме), orion (созвездие Ориона, он же звездный пояс - россыпь ярких звёзд в ночном небе), aurora (утренняя звезда, богиня утренней зари - лёгкость рассветного неба и первых лучей золотого солнца).
Под такой очень уютной теплой люстрой сразу хочется взять в руки книгу или бокал и пустится в философские размышления или интереснейшую дискуссию.
Преимущества:
1. Простота в монтаже и сборке. Люстру без сложностей можно собрать и установить на любой тип потолка, будь то натяжной потолок, гипс или бетон. Крепится она на монтажную планку.
2. Цветовая температура светильников 4100°К.
3. Длина подвесов регулируется стандартными зажимами для люстр подвесов.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | акрил, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 см |
| Діаметр | 20 см |
- Ціна: 1 130 ₴
- Спосіб упаковки: Заводская упаковка с защитным наполнителем и твердыми ребрами жесткости.



