Бра в стилі лофт на 2 лампи Е27 і G9 колір хром D-7406HR

-22%
- В наявності
- Код: D-7406HR
1 170 ₴
910 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Максимальна ширина: 27 см.
- Висота: 65 см.
- Патрон: Е27 та G9.
- Тип кріплення: монтажна планка.
- Колір каркасу: хром.
- Колір плафонів: білий.
Бра в стилі лофт на 2 лампи D-7406HR. Індустріальні риси цього бра відмінно доповнять ваш інтер'єр в таких стилях як лофт, мінімалізм, індустріалізм. Цей бра є відмінним декоративним елементом – нестандартною дивиною, яка покликана привертати увагу гостей, а кращим доповненням до цього бра будуть служити лампочки "Едісона".
Переваги люстри:
- Простота в збірці і установці.
- Підійде під будь-який тип стіни: бетонний або гіпсовий.
- Стильний дизайн.
- Плафони зі скла практично не будуть перешкоджати пропуску світла.
Причини, за якими варто звернутися саме до нас:
- Найкращі ціни на ринку.
- Відмінна якість товару.
- Професійна консультація з будь-яких освітлювальних приладів.
- Швидка відправка товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Хром |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 65 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна, розжарювання, енергозберігаюча |
- Ціна: 910 ₴


