Підвісний світильник у стилі лофт на 1 лампу E27 колір каркасу чорний PM-P13-315/1PC/BK+GD

- В наявності
- Код: PM-P13-315/1PC/BK+GD
930 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Висота: 30 см.
- Довжина: 120 см.
- Діаметр: 31 см.
- Патрон: E14.
- Тип кріплення: монтажна планка.
- Колір каркасу: чорний.
- Матеріал плафона: метал.
Підвісний світильник у стилі лофт на 1 лампочку Loft PM-P13-315/1PC/BK+GD. Індустріальні риси цього підвісу відмінно доповнять ваш інтер'єр у таких стилях як лофт, мінімалізм, індустріалізм. Цей підвісний світильник є відмінним декоративним елементом – нестандартною дивиною, покликаною привертати увагу гостей, а кращим доповненням до цієї люстри будуть служити лампочки "Едісона".
Переваги люстри:
- Простота у складанні та установці.
- Підійде під будь-який тип стелі, бетонний, гіпсовий чи натяжний.
- Стильний дизайн.
- Регулювання висоти.
Причини з яких варто звернутися саме до нас:
- Найкращі ціни на ринку.
- Відмінна якість товару.
- Професійна консультація з будь-яких освітлювальних приладів.
- Швидке відправлення товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Робоча напруга (В) | 220 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір плафона | Чорний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 30 см |
- Ціна: 930 ₴



