Сучасне бра Квіткові мотиви на 2 лампи G4 колір каркасу хром D-99241/2HR

- В наявності
- Код: D-99241/2HR
130 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Висота: 26 см
- Ширина (Діаметр): 36 см
- Від стіни: 13 см
- Максимальна потужність однієї лампи: 1 W
- Напруга: 12V
- Тип ламп: світлодіодна
- Патрон: G4
- Кількість ламп: 2
- Колір каркасу: хром
Бра на 2 лампи D-99241/2HR. Цей бра є відмінним декоративним елементом – нестандартною дивиною, яка покликана привертати увагу гостей.
Переваги люстри:
- Простота в збірці і установці.
- Підійде під будь-який тип стіни: бетонний або гіпсовий.
- Стильний дизайн.
- Плафони зі скла практично не будуть перешкоджати пропуску світла.
Причини, за якими варто звернутися саме до нас:
- Найкращі ціни на ринку.
- Відмінна якість товару.
- Професійна консультація з будь-яких освітлювальних приладів.
- Швидка відправка товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | G4 |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Потужність | 1 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Накладний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 26 см |
- Ціна: 130 ₴



