Сучасна класична люстра на 5 лампочок з LED підсвічуванням рожків D-9430/5

- Немає в наявності
- Код: D-9430/5
6 440 ₴
Колір каркасу на вибір: хром, золото, чорний хром
Люстра в стилі сучасної класики D-9430/5 на 5 лампочок зі світлодіодним (LED) підсвічуванням рожков, це відмінний освітлювальний прилад для того, щоб здивувати ваших гостей, а її дизайн додасть розкоші як класичного, так і сучасного інтер'єру.
Люстра працює в трьох режимах:
- лампочки
- підсвічування
- всі разом
Переваги люстри:
- Ланцюг регулюється цим люстру можна монтувати як на високі так і низькі стелі (мінімально допустиму висоту уточнюйте)
- Стрічка яка монтується в ріжки має хороший робочий потенціал, а всі комплектуючі продаються у вільному доступі, стрічку і блоки ви знайдете на будь-якому ринку або їх можна придбати у нас.
Діаметр: 60 см. Висота без ланцюга: 40 см. Висота з ланцюгом: 100 см. Патрона: Е14, Колір каркаса: На вибір (золото, латунь/хром, чорний хром) Колір підсвічування: 4100К (білий нейтральний)
Причини за якими варто звернутися саме до нас:
Найкращі ціни на ринку.
Відмінна якість товару.
Професійна консультація з будь-яких освітлювальних приладів.
Швидка відправка товару
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Еклектика |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна, розжарювання, енергозберігаюча |
- Ціна: 6 440 ₴








