Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения,
поскольку по ее графику работы сегодня выходной.
ул. Черновицкая 48, Тернополь, Украина
+380 (68) 599-61-69
+380 (95) 744-81-17
Интернет-магазин "Свет Мира"
Отзывы о компании Світло Миру
Остап П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Віктор М.
Отлично
Василь Т.
Отлично
Вероніка Л.
Отлично
Гарні люстри. Швидко налаштували пульти по відео з ютюбу. Сподіваюсь будуть довго працювати.
Марина С.
Плохо
Замовляла люстру і 3 точкові світильники. Люстра прийшла з незначним браком і не повна комплектація а от світильники 3 трьох тільки один працював. Лед підсвітка була не припаяна, навіть після того як припаяв майстер пропрацювали тільки 2 дні. Не рекомендую замовляти(
Комментарий продавца
Доброго дня, прослухавши розмову Вашу з менеджером, після того як Ви залишили відгук, ми почули наступне: 1) Комплектація була повна, "це електрик вирішив, що не вистачає якихось болтиків" (це дослівно Ваша мова). Акрил шаблонний, в данній моделі болтики не потрібні, їх нема там до чого кріпити, але такий акрил може підійти в іншу люстру там де такі болтики будуть. Але Вашому електрику відніше. 2) Коли, Ви щось забираєте і навіть вже дома бачите, що дроти відійшли, Ви віддаєте на ремонт, ТОМУ САМОМУ ЕЛЕКТРИКУ, а не зв'язуєтесь з нами, для обміну, а ремонтував він їх сам, бо сам і поломав, ми кожен день відправляємо такі світильники не по 3 шт, а набагто більше і нарікань нема, у Вас з 3х, не працює 2. Висновок такий, що здається, що люстру і світильники Ви купили у "знавця електрика", тож краще залишити відгук йому, а ми й надалі даємо гарантію на весь товар і все перевіряємо перед відправкою, а навіть якщо трапляються якісь прикрощі, то ми їх виправляємо за наш рахунок.
Петро Т.
Отлично
Люстра працює, сподобалась. Вона вартує тих грошей що за неї заплатили . Відправка була швидка. Але є ложка дьогтю. в описі було вказано що в комплект входить пульт д/к але його не було в наявності. Зв'язалися з продавцем відповів розбереться . Продавець вийшов на зв'язок, всі питання були вирішені.
Гарні люстри. Швидко налаштували пульти по відео з ютюбу. Сподіваюсь будуть довго працювати.
Замовляла люстру і 3 точкові світильники. Люстра прийшла з незначним браком і не повна комплектація а от світильники 3 трьох тільки один працював. Лед підсвітка була не припаяна, навіть після того як припаяв майстер пропрацювали тільки 2 дні. Не рекомендую замовляти(
Доброго дня, прослухавши розмову Вашу з менеджером, після того як Ви залишили відгук, ми почули наступне:
1) Комплектація була повна, "це електрик вирішив, що не вистачає якихось болтиків" (це дослівно Ваша мова). Акрил шаблонний, в данній моделі болтики не потрібні, їх нема там до чого кріпити, але такий акрил може підійти в іншу люстру там де такі болтики будуть. Але Вашому електрику відніше.
2) Коли, Ви щось забираєте і навіть вже дома бачите, що дроти відійшли, Ви віддаєте на ремонт, ТОМУ САМОМУ ЕЛЕКТРИКУ, а не зв'язуєтесь з нами, для обміну, а ремонтував він їх сам, бо сам і поломав, ми кожен день відправляємо такі світильники не по 3 шт, а набагто більше і нарікань нема, у Вас з 3х, не працює 2.
Висновок такий, що здається, що люстру і світильники Ви купили у "знавця електрика", тож краще залишити відгук йому, а ми й надалі даємо гарантію на весь товар і все перевіряємо перед відправкою, а навіть якщо трапляються якісь прикрощі, то ми їх виправляємо за наш рахунок.
Люстра працює, сподобалась. Вона вартує тих грошей що за неї заплатили . Відправка була швидка.
Але є ложка дьогтю. в описі було вказано що в комплект входить пульт д/к але його не було в наявності. Зв'язалися з продавцем відповів розбереться .
Продавець вийшов на зв'язок, всі питання були вирішені.
дуже всім задоволена