Чорний підвісний світильник у стилі лофт на 1 лампочку СветМира VL-442/1 (BK)

- Немає в наявності
- Код: VL-442/1 (BK)
400 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорний підвісний світильник у стилі лофт на 1 лампочку VL-442/1 (BK). Індустріальні риси цього підвісу відмінно доповнять ваш інтер'єр в таких стилях як лофт, мінімалізм, індустріалізм. Цей підвісний світильник є відмінним декоративним елементом – нестандартної дивиною, яка покликана привертати увагу гостей, а кращим доповненням до цієї люстрі будуть служити лампочки "Едісона".
Переваги люстри:
- Простота в збірці і установці.
- Підійде під будь-який тип стелі, бетонний, гіпсовий або натяжна.
- Стильний дизайн.
- Регулювання висоти.
Діаметр підвісу: 20 см., Висота без ланцюга: 30 см. Висота з ланцюгом: 80 см., Патрон Е27. Тип кріплення: монтажна планка. Колір каркасу: чорний.
Причини за якими варто звернутися саме до нас:
- Найкращі ціни на ринку.
- Відмінна якість товару.
- Професійна консультація з будь-яких освітлювальних приладів.
- Швидка відправка товару.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 80 см |
| Діаметр | 20 см |
| Основні атрибути | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна, розжарювання, енергозберігаюча |
- Ціна: 400 ₴


