Світлодіодне бра на три режиму світу 12 Вт СветМира LS-3622/1HR

- Немає в наявності
- Код: LS-3622/1HR
600 ₴
- +380 (95) 744-81-17
Колір каркасу на вибір: чорний хром, хром, золото.
Світлодіодне бра 12 Вт СветМира LS-3622/1HR на три режиму світла (теплий, холодний, білий) це втілення інновацій і стилю. Бра доповнить інтер'єр і здивує вашого гостя своїм виконанням. При виготовленні бра використовуються якісні і надійні комплектуючі, LED стрічки терміном служби до 50 000 годин і блоки живлення, адаптовані під часті перепади напруги в електромережі.
Преимущества:
• Легко собирается и монтируется на стену, а благодаря обьемному основанию в него можно вмонтировать кнопку или веревочный выключатель.
• Благодаря качественной LED ленте и блокам питания имеет хороший рабочий потенциал и не требует постоянной замены лампочек как в классических вариантах бра.
• Комплектующие продаются в свободном доступе, ленту и блоки вы найдёте на любом рынке или магазине так же их можно пробрести у нас.
Характеристики:
Ширина: 22 см., Высота: 30 см., Расстояние от стены 5 см., Материал каркаса: Металл.
Причини за якими варто звернутися саме до нас:
• Найкращі ціни на ринку.
• Відмінна якість товару.
• Професійна консультація з будь-яких освітлювальних приладів.
• Швидка відправка товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Хром |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром, Золото |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 600 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка з захисним ущільнювачем.



