Підвісний світильник на 1 лампу білий з золотом VL-L201/1 (WG)

- В наявності
- Код: VL-L201/1 (WG)
907 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Діаметр: 27 см.
- Висота: 30-45 см. (регульована)
- Патрон Е27 (стандарт)
- Колір каркаса: білий з золотом
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона/підвіски: скло (скло)
Підвісна люстра на 1 лампу VL-L201/1 (WG) це відмінний варіант для зонування та виділення світлом необхідних ділянок в інтер'єрі, світильники такого типу підходять для використання як у комерційних приміщеннях, чи то ресторанах, так і для облаштування домашнього інтер'єру. Універсальний дизайн світильника підійде під більшість інтер'єрів, від класичних до сучасних. Безперечною перевагою буде те, що висоту світильника можна відрегулювати, тому люстри підвіси підходять і на низькі і на високі типи стель.
Причини, за якими варто звернутися саме до нас:
- Найкращі ціни на ринку.
- Відмінна якість товару.
- Професійна консультація з будь-яких освітлювальних приладів.
- Швидка відправка товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото, Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Крюк |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 27 см |
| Висота | 45 см |
- Ціна: 907 ₴


