Підвісна світлодіодна люстра золото 6 Вт, D-9320G

- Немає в наявності
- Код: D-9320G
2 800 ₴
- +380 (95) 744-81-17
Характеристики:
Ширина основи: 10 см. Діаметр: 12 см. Висота: 180 см. Потужність: 6 Вт. Колір каркаса: золото
Дизайн люстри підвісу навіяний елементами інтер'єру абсерватории і картинами абстракціоністів і супрематистів початку двадцятого століття. Баланс ліній і форм утворених світильниками цієї колекції запросто створить ілюзію об'ємної картини наприклад Казимира Малевича. Відобразивши уявлення про гармонію космосу. На додаток до ідей впитанным від великих графіків серія приправлена елементами космічної ери - великої пори місячної гонки, придорожніх закусочних виблискують хромом і перших експериментів з пластиком.
Перші люстри в цій космічної серії носили назви eclipse (затемнення - тонка дуга світла в темряві) orion (сузір'я Оріона, він же зоряний пояс - розсип яскравих зірок в нічному небі), aurora (ранкова зоря, богиня ранкової зорі - легкість світанкового неба і перших променів золотого сонця).
Переваги:
1. Простота в монтажі і збірці. Люстру без складнощів можна зібрати і встановити на будь-який тип стелі, будь то натяжна стеля, гіпс або бетон. Кріпиться вона на монтажну планку.
2. Колірна температура світильників 4100°К.
3. Довжина підвісів регулюється стандартними затискачами для люстр підвісів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | акрил, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 см |
| Діаметр | 12 см |
- Ціна: 2 800 ₴
- Спосіб упаковки: Заводская упаковка с защитным наполнителем и твердыми ребрами жесткости.



