Біла підвісна світлодіодна люстра 8 Вт D-9318-B-SL

- Немає в наявності
- Код: D-9318-B SL
1 430 ₴
- +380 (95) 744-81-17
Характеристики:
Ширина основания: 10 см. Диаметр: 20 см. Высота: 110 см. Мощность: 8 Вт. Регулировка яркости и оттенка света.
Подвесная светодиодная люстра это воплощение инноваций и стиля. Люстра дополнит интерьер и удивит вашего гостя своим исполнением и функциями. При изготовлении люстры используются качественные и надежные комплектующие.
Особенности люстры: каркас люстры изготовлен из металла и акрила и окрашен в белый цвет.
Переваги:
1. Простота в монтажі і збірці. Люстру без складнощів можна зібрати і встановити на будь-який тип стелі, будь то натяжна стеля, гіпс або бетон. Кріпиться вона на монтажну планку.
2. Перемикання спектрів свічення світлодіодним люстри здійснюється простим вимиканням-включенням.
3. LED люстра дозволяє вибирати режим освітлення в залежності від часу доби і виконуваних під її світлом завдань.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 20 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
- Ціна: 1 430 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка з захисним наповнювачем і твердими ребрами жорсткості.


