Підвісний світильник світлодіодний на 1 лампу 1 Вт D-JL7409HR

- Немає в наявності
- Код: D-JL7409HR
2 560 ₴
- +380 (95) 744-81-17
Характеристики:
Ширина основи: 10 см. Діаметр: 13 см. Висота: 100 см Потужність: 1 Вт. Колір каркаса: хром
Дизайн люстри навіяний елементами інтер'єру абсерватории і картинами абстракціоністів і супрематистів початку двадцятого століття. Баланс ліній і форм утворених світильниками цієї колекції запросто створить ілюзію об'ємної картини наприклад Казимира Малевича. Відобразивши уявлення про гармонію космосу. На додаток до ідей впитанным від великих графіків серія приправлена елементами космічної ери - великої пори місячної гонки, придорожніх закусочних виблискують хромом і перших експериментів з пластиком.
Перші люстри в цій космічної серії носили назви eclipse (затемнення - тонка дуга світла в темряві) orion (сузір'я Оріона, він же зоряний пояс - розсип яскравих зірок в нічному небі), aurora (ранкова зоря, богиня ранкової зорі - легкість світанкового неба і перших променів золотого сонця).
Під такий дуже затишній теплій люстрою відразу хочеться взяти в руки книгу або келих і пуститься в філософські роздуми або цікаву дискусію.
Переваги:
1. Простота в монтажі і збірці. Люстру без складнощів можна зібрати і встановити на будь-який тип стелі, будь то натяжна стеля, гіпс або бетон. Кріпиться вона на монтажну планку.
2. Колірна температура світильників 4100°К.
3. Довжина підвісів регулюється стандартними затискачами для люстр підвісів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | акрил, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 13 см |
- Ціна: 2 560 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка з захисним наповнювачем і твердими ребрами жорсткості.



