Бра в стилі лофт на 1 лампу E27 колір хром D-WL7476HR

- Немає в наявності
- Код: D-WL7476HR
980 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Висота: 66 см
- Ширина (Діаметр): 28 см
- Діаметр основи: 10 см
- Від стіни: 15 см
- Максимальна потужність лампи: 40 W
- Патрон: Е27
- Кількість ламп: 1
- Тип кріплення:монтажна планка
- Матеріал плафона, підвісок: скло
- Діаметр плафону: 15 см
- Довжина монтажної планки: 8 см
- Форма плафона: коло
- Колір плафона: білий
Бра в стилі лофт на 1 лампу D-WL7476HR. Індустріальні риси цього бра відмінно доповнять ваш інтер'єр в таких стилях як лофт, мінімалізм, індустріалізм. Цей бра є відмінним декоративним елементом – нестандартною дивиною, яка покликана привертати увагу гостей, а кращим доповненням до цього бра будуть служити лампочки "Едісона".
Переваги люстри:
- Простота в збірці і установці.
- Підійде під будь-який тип стіни: бетонний або гіпсовий.
- Стильний дизайн.
- Плафони зі скла практично не будуть перешкоджати пропуску світла.
Причини, за якими варто звернутися саме до нас:
- Найкращі ціни на ринку.
- Відмінна якість товару.
- Професійна консультація з будь-яких освітлювальних приладів.
- Швидка відправка товару.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Вага | 1300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Тип лампи | Світлодіодна, розжарювання, енергозберігаюча |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип кріплення | Планка |
| Люстра-вентилятор | False |
| Діаметр стельової чаші | 120 мм |
- Ціна: 980 ₴


