Бра в стилі лофт на 2 лампи E27 і G9 колір каркасу золотий D-7406GAB

- Немає в наявності
- Код: D-7406GAB
1 420 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Ширина: 28 см.
- Висота: 63 см.
- Діаметр основи: 10 см.
- Патрон: G9.
- Тип міцності: монтажна планка.
- Колір каркаса: золотий.
Настінний бра в стилі лофт на 2 лампочки Loft D-7406GAB. Індустріальні риси цього підвісу чудово доповнять ваш інтер'єр у таких стилях як лофт, мінімалізм, індустріалізм. Цей настінний бра є відмінним декоративним елементом - Нестандартний диковиною, покликаною Закликати увагу гостей, а Найкращим доповненням до цієї люстрі будуть лампочки "Едісон".
Перевага люстри:
- Простота у збірці і встановлення.
- Підійде під будь-який тип стіни, бетонний, гіпсовий.
- Стильний дизайн.
- Коригування висоти.
Причини, чому варто звернутися до нас:
- Найкращі ціни на ринку.
- Відмінна якість товару.
- Професійна консультація за будь-яким освітленням.
- Швидка відправка товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Інший тип цоколя | G9 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 63 см |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна, розжарювання, енергозберігаюча |
- Ціна: 1 420 ₴


