Світильник-сателіт до кришталевих люстр на 3 лампи колір каркасу золотий D-W736/3G

- Немає в наявності
- Код: D-W736/3G
2 600 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Кількість ламп: 3 шт
- Ширина: 45 см
- Висота: 34 см
- Патрон: G9
- Колір каркаса: золотий
- Від стіни: 24 см
Світильник-сателліт до кришталевих люстрам на рамці хром на 3 лампи G9 D-W736/3G, це розкішне освітлювальне доповнення до кришталевих люстр цієї серії, яке підійде для малих кімнат і для низьких стелів. Каркас світильника виготовлений з міцного металу, а декоративні підвіски з кришталевого скла. Не дивлячись на свій консервативний стиль, світильник можна легко встановити на будь - який тип стіни, бетонний або гіпсовий. Свічку можна використовувати майже для всіх типів лампочок, які гарно висвітлюють кришталики.
Переваги кришталевого світильника:
- Справжній кришталь, а не склопластик. У цій моделі всі підвіски виготовлені за всіма стандартами виробництва кришталевого каменю, він чудово "грає" на світлі, а згодом не каламутніє
- Універсальність. Світильник підійде для квартир, ресторанів, бізнес-центрів та приватних будинків
- Розкішний дизайн. Світильник стане тією "родзинкою" у вашому інтер'єрі, а гості обов'язково звернуть на неї увагу
Причини, чому варто звернутися до нас:
- Найкращі ціни на ринку
- Відмінна якість товару
- Професійна консультація за будь-яким питанням освітлення
- Швидка відправка товару
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 450 мм |
- Ціна: 2 600 ₴


