Світлодіодна бра на 1 лампу колір каркаса хром D-B3212A HR

- Немає в наявності
- Код: D-B3212A HR
1 270 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Діаметр: 14 см
- Висота: 34 см
- Відстань від стіни: 22 см
- Колір каркасу: хром
- Матеріал каркаса: метал
Світильник у стилі на 1 лампу Loft D-B3212A HR. Індустріальні риси цього світильника доповнять ваш інтер'єр у таких стилях як лофт, мінімалізм, індустріалізм. Цей світильник є відмінним декоративним елементом - нестандартною диковиною, покликаною закликати увагу гостей.
Переваги:
- Простота у збірці і встановлення.
- Підійде під будь-який тип стіни, бетонний, гіпсовий.
- Стильний дизайн.
Причини за якими варто звернутися саме до нас:
- Найкращі ціни на ринку.
- Відмінна якість товару.
- Професійна консультація з будь-яких освітлювальних приладів.
- Швидка відправка товару.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 330 лм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 1 270 ₴


