Підвісний світильник у стилі лофт на 1 лампу E14 колір каркасу хром D-BO-3617/1HR

- Немає в наявності
- Код: D-BO-3617/1HR
1 440 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Діаметр: 15 см.
- Діаметр основи: 10 см.
- Висота: 185 см.
- Тип кріплення: монтажна планка.
- Колір каркаса: хром.
Світильник в стилі лофт на 1 лампу D-BO-3617/1HR. Індустріальні риси цього світильника чудово доповнять ваш інтер'єр у стилі лофт, мінімалізм, індустріалізм. Цей світильник є відмінним декоративним елементом - нестандартною дивиною, покликаною привертати увагу гостей, а кращим доповненням до цього світильника будуть лампи "Едісона".
Переваги світильника:
- Простота у складанні та установці.
- Підійде під будь-який тип стелі: бетонний, гіпсовий або натяжний.
- Стильний дизайн.
Причини, за якими варто звернутися саме до нас:
- Найкращі ціни на ринку.
- Відмінна якість товару.
- Професійна консультація за будь-яким питанням освітлення приміщень.
- Швидка відправка товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Хром |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 15 см |
| Висота | 185 см |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
- Ціна: 1 440 ₴


