Світлодіодний світильник 20 Вт на три режими колір каркасу коричневий D-AD9311/1CF

- Немає в наявності
- Код: D-AD9311/1CF
460 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Висота: 20 см
- Ширина (Діаметр): 18 см
- Діаметр основи: 10 см
- Від стіни: 5 см
- Максимальна потужність лампи: 20 W
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 1100 lm
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина монтажної планки: 9.5 см
- Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6000K
- Колір каркасу: коричневий
Світлодіодний світильник 20 Вт D-AD9311/1CF на три режими світла (теплий, холодний, білий) це втілення інновацій і стилю. Світильник доповнить інтер'єр і здивує вашого гостя своїм виконанням. У виготовленні світильника використовуються якісні та надійні комплектуючі, LED стрічки терміном служби до 50 000 годин і блоків живлення, адаптовані під час частих перепадів напруженості в електромережі.
Переваги:
- Легко збирається і монтує на стіну, а завдяки об’єктивній основі ви можете вмонтувати кнопку або вимикач.
- Завдяки якісній LED стрічкових накопичувачів та блокам живлення, людина має добрий робочий потенціал і не потребує постійної заміни лампочок як у класичних варіантах бра.
- Комплектні продаються у вільному доступі, стрічці та блоках на будь - якому ринку чи магазині так само їх можна купити у нас.
Причини, чому варто звернутися до нас:
- Найкращі ціни на ринку.
- Відмінна якість товару.
- Професійне консультування за будь - яким освітленням.
- Швидка відправка товару.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 1100 лм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 460 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка з захисним ущільнювачем.




