Світлодіодна бра футбольний мяч LED 17 Вт колір каркаса білий D-9176/1WH

-8%
- В наявності
- Код: D-9176/1WH
390 ₴
360 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Висота: 21 см
- Ширина (Діаметр): 19 см
- Діаметр основи: 10 см
- Від стіни: 4.5 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 935 lm
- Загальна потужність: 17 W
- Тип кріплення:монтажна планка
- Довжина монтажної планки: 9.5 см
- Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6000K
- Колір каркасу: білий
Світлодіодна бра / LED бра: D-9176/1WH це втілення інновацій і стилю. Бра доповнить інтер'єр і здивує вашого гостя своїм виконанням. При виготовленні бра використовуються якісні і надійні комплектуючі, LED стрічки терміном служби до 50 000 годин і блоки живлення, адаптовані під часті перепади напруги в електромережі.
Переваги:
- Легко збирається і монтується на стіну, а завдяки об'ємній основі в нього можна вмонтувати кнопку або мотузяний вимикач.
- Завдяки якісній LED стрічці і блокам живлення має гарний робочий потенціал і не вимагає постійної заміни лампочок як у класичних варіантах бра.
- Комплектуючі продаються у вільному доступі, стрічку і блоки ви знайдете на будь-якому ринку або в магазині так само їх можна придбати в нас.
Причини за якими варто звернутися саме до нас:
- Найкращі ціни на ринку.
- Відмінна якість товару.
- Професійна консультація з будь-яких освітлювальних приладів.
- Швидка відправка товару.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 17 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 935 лм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Діаметр | 190 мм |
| Вага | 520 г |
- Ціна: 360 ₴




