Підвісна сучасна люстра на 1 лампу світлодіодна колір каркасу золотий D-4114/1G

- Немає в наявності
- Код: D-4114/1G
980 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Висота: 145 см
- Діаметр основи: 10 см
- Мінімальна висота: 52 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Кількість ламп: 1
- Світловий потік: 165 lm
- Загальна потужність: 3 W
- Можливість регулювання висоти: Так
- Тип кріплення: монтажна планка
- Висота плафону: 46 см
- Довжина монтажної планки: 9.5 см
- Кольорова температура: 4100K
- Колір каркасу: золотий
Світлодіодний / LED світильник D-4114/1G - це втілення інновацій і стилю. Світильник доповнить інтер'єр і здивує вашого гостя своїм виконанням і функціями. Витончені філігранні світильники зі скла, акрилу та металу різних фактур, у поєднанні з високоякісними світлодіодними модулями перетворюють та доповнюють найвишуканіший сучасний інтер'єр.
Переваги світильника:
- Простота в монтажі та складанні. Світильник без труднощів можна зібрати і встановити на будь-який тип стелі: чи то натяжний, гіпсовий або бетонний. Монтується на стелю на планку.
- Термін служби. Світлодіоди можуть світити до 50 000 годин.
- Універсальність. Таку люстру можна встановити у вітальні, спальні, дитячій або навіть кухні.
Причини, за якими варто звернутися саме до нас:
- Найкращі ціни на ринку.
- Відмінна якість товару.
- Професійна консультація з будь-яких освітлювальних приладів.
- Швидка відправка товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | акрил, Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір світіння | Білий |
| Стан | Новий |
| Потужність | 3 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220 |
| Світловий потік | 165 лм |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір плафона | Білий |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 980 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка з захисним наповнювачем і твердими ребрами жорсткості.




