Підвісний сучасний світильник світлодіодний 15 Вт колір каркасу хром D-642/1D CH

- Немає в наявності
- Код: D-642/1D CH
2 080 ₴
- +380 (95) 744-81-17
Характеристики:
- Висота: 150 см
- Ширина (Діаметр): 8 см
- Діаметр основи: 6 см
- Мінімальна висота: 70 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Кількість ламп: 1
- Світловий потік: 825 lm
- Загальна потужність: 15 W
- Можливість регулювання висоти: Так
- Тип кріплення: монтажна планка
- Висота плафону: 50.5 см
- Довжина монтажної планки: 5 см
- Кольорова температура: 4100K, 6000K, 3200K
- Колір каркасу: хром
Світлодіодний / LED світильник D-642/1D CH - це втілення інновацій і стилю. Світильник доповнить інтер'єр і здивує вашого гостя своїм виконанням і функціями. Витончені філігранні світильники зі скла, акрилу та металу різних фактур, у поєднанні з високоякісними світлодіодними модулями перетворюють та доповнюють найвишуканіший сучасний інтер'єр. Світильники внесуть нотки легкості в будь-який, навіть найсуворіший, інтер'єр. Це найкраще рішення точкового освітлення на кухні або барної стійкі. При виробництві світильника використовуються якісні та надійні комплектуючі, LED стрічки терміном служби до 50 000 годин і блоки живлення, адаптовані від перенапруги в електромережі.
Переваги світильника:
- Простота в монтажі та складанні. Світильник без труднощів можна зібрати і встановити на будь-який тип стелі: чи то натяжний, гіпсовий або бетонний. Монтується на стелю на планку.
- Термін служби. Світлодіоди можуть світити до 50 000 годин.
- Універсальність. Таку люстру можна встановити у вітальні, спальні, дитячій або навіть кухні.
Причини, за якими варто звернутися саме до нас:
- Найкращі ціни на ринку.
- Відмінна якість товару.
- Професійна консультація з будь-яких освітлювальних приладів.
- Швидка відправка товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Стан | Новий |
| Потужність | 15 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220 |
| Світловий потік | 825 лм |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 150 см |
| Вага | 2290 г |
| Діаметр стельової чаші | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 2 080 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка з захисним наповнювачем і твердими ребрами жорсткості.





