Люстра сучасна підвісна на 1 лампу E27 колір каркаса чорний з хромом VL-L18580/1P

- В наявності
- Код: VL-L18580/1P
581 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики люстри:
- Стиль: Підвісні люстри
- Висота, см: 30-105
- Діаметр, см: 18
- Кількість ламп: 1
- MAX потужність лампи, Вт: 40
- Напруга, В: 220
- Патрон: E27
- Колір: чорний з хромом
Люстра VL-L18580/1P - це універсальний освітлювальний прилад, який підійде на низькі та середньої висоти стелі, ідеально впишеться до інтер'єру і створить атмосферу розкошу та багатства.
Переваги кришталевої люстри:
- Універсальність. Люстра підійде на будь-яку висоту стелі, а завдяки кріпленню у вигляді монтажної планки у вас не виникне труднощів під час монтажу.
- Розкішний дизайн. Люстра стане тією "родзинкою" у вашому інтер'єрі, а гості обов'язково звернуть на неї увагу.
Причини, чому варто звернутися до нас:
- Найкращі ціни на ринку.
- Відмінна якість товару.
- Професійна консультація за будь-яким питанням освітлення.
- Швидка відправка товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Хром, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Стан | Новий |
| Робоча напруга (В) | 220 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 18 см |
| Висота | 105 см |
- Ціна: 581 ₴


