Бра в стилі лофт на 1 лампу E27 колір каркасу хром D-WL7479HR

- Немає в наявності
- Код: D-WL7479HR
600 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Висота: 18 см
- Ширина (Діаметр): 16 см
- Від стіни: 20 см
- Діаметр основи: 10 см
- Максимальна потужність однієї лампи: 40 W
- Патрон: E27
- Кількість ламп: 1
- Тип кріплення: монтажна планка
- Матеріал каркасу: метал
- Матеріал плафона, підвісок: скло
- Діаметр плафону: 15 см
- Довжина монтажної планки: 9.5 см
- Форма плафона: коло
- Колір плафона: білий
- Колір каркасу: хром
Бра в стилі лофт на 1 лампу D-WL7479HR. Індустріальні риси цього бра відмінно доповнять ваш інтер'єр в таких стилях як лофт, мінімалізм, індустріалізм. Цей бра є відмінним декоративним елементом – нестандартною дивиною, яка покликана привертати увагу гостей, а кращим доповненням до цього бра будуть служити лампочки "Едісона".
Переваги люстри:
- Простота в збірці і установці.
- Підійде під будь-який тип стіни: бетонний або гіпсовий.
- Стильний дизайн.
- Плафони зі скла практично не будуть перешкоджати пропуску світла.
Причини, за якими варто звернутися саме до нас:
- Найкращі ціни на ринку.
- Відмінна якість товару.
- Професійна консультація з будь-яких освітлювальних приладів.
- Швидка відправка товару.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Вага | 800 г |
- Ціна: 600 ₴

