Кришталева підвісна світлодіодна люстра 55 Вт з пультом д/к колір каркасу хром D-659/500CH

- В наявності
- Код: D-659/500CH
3 970 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рекомендована площа освітлення: ≈ 10 м2
Характеристики:
- Висота: 115 см
- Мінімальна висота: 50 см
- Ширина (Діаметр): 50 см
- Діаметр основи: 16 см
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина монтажної планки: 15 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 3025 lm
- Загальна потужність: 55 W
- Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6000K
- Колір каркасу: хром.
Особливості:
- пульт д/к.
- зміна відтінка світла від 3000К (тепле світло) до 6500К (холодне світло).
Світлодіодна / LED люстра D-659/500CH - це втілення інновацій і стилю. Люстра доповнить інтер'єр і здивує вашого гостя своїм виконанням і функціями. При виробництві люстри використовуються якісні та надійні комплектуючі, LED стрічки терміном служби до 50 000 годин і блоки живлення, адаптовані від перенапруги в електромережі.
Переваги люстри:
- Простота в монтажі та складанні. Люстри без труднощів можна зібрати і встановити на будь-який тип стелі: чи то натяжний, гіпсовий або бетонний. Монтується на стелю на планку.
- Термін служби. Світлодіоди можуть світити до 50 000 годин.
- Універсальність. Таку люстру можна встановити у вітальні, спальні, дитячій або навіть кухні.
Причини, за якими варто звернутися саме до нас:
- Найкращі ціни на ринку.
- Відмінна якість товару.
- Професійна консультація з будь-яких освітлювальних приладів.
- Швидка відправка товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 55 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Стан | Новий |
| Потужність | 55 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220 |
| Світловий потік | 3025 лм |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 115 см |
| Вага | 5700 г |
| Діаметр стельової чаші | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 3 970 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка з захисним наповнювачем і твердими ребрами жорсткості.





