Світлодіодні кришталева люстра LED 105 Вт з пультом та зміною колірної температури колір каркасу хром D-673/600+400CH

- В наявності
- Код: D-673/600+400CH
7 480 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики люстри:
- Висота: 17 см
- Ширина (Діаметр): 60 см
- Діаметр основи: 14 см
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина монтажної планки: 13 см
- Ширина монтажної планки: 13 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 5775 lm
- Загальна потужність: 105 W
- Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Тип керування: настінний вимикач
- Оснащення: пульт
- Матеріал каркасу: метал
- Матеріал плафона, підвісок: кришталь
- Колір каркасу: хром
Пристельова кришталева люстра D-673/600+400CH - це універсальний освітлювальний прилад, який підійде на низькі та середньої висоти стелі, ідеально впишеться до інтер'єру і створить атмосферу розкоші та багатства.
Переваги кришталевої люстри:
- Справжній кришталь, а не склопластик. У цій моделі всі підвіски виготовлені за всіма стандартами виробництва кришталевого каменю, він чудово "грає" на світлі, а згодом не каламутніє.
- Універсальність. Люстра підійде на будь-яку висоту стелі, а завдяки кріпленню у вигляді планки у вас не виникне труднощів під час монтажу.
- Розкішний дизайн. Люстра стане тією "родзинкою" у вашому інтер'єрі, а гості обов'язково звернуть на неї увагу.
Причини, за якими варто звернутися саме до нас:
- Найкращі ціни на ринку.
- Відмінна якість товару.
- Професійна консультація за будь-яким питанням освітлення.
- Швидка відправка товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 105 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Стан | Новий |
| Потужність | 105 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220 |
| Колірна температура | 6000K |
| Світловий потік | 5775 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Кругла |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 17 см |
| Вага | 8000 г |
| Діаметр стельової чаші | 13 см |
- Ціна: 7 480 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка з протиударним ущільнювачем.





