Світлодіодна бра / LED бра D-MB0001/1

- Немає в наявності
- Код: D-MB0001/1
570 ₴
- +380 (95) 744-81-17
Світлодіодна бра / LED бра : D-MB0001/1 це втілення інновацій і стилю. Бра доповнить інтер'єр і здивує вашого гостя своїм виконанням. При виготовленні бра використовуються якісні і надійні комплектуючі, LED стрічки терміном служби до 50 000 годин і блоки живлення, адаптовані під часті перепади напруги в електромережі.
Преимущества:
• Легко собирается и монтируется на стену, а благодаря обьемному основанию в него можно вмонтировать кнопку или веревочный выключатель.
• Благодаря качественной LED ленте и блокам питания имеет хороший рабочий потенциал и не требует постоянной замены лампочек как в классических вариантах бра.
• Комплектующие продаются в свободном доступе, ленту и блоки вы найдёте на любом рынке или магазине так же их можно пробрести у нас.
Причини за якими варто звернутися саме до нас:
• Найкращі ціни на ринку.
• Відмінна якість товару.
• Професійна консультація з будь-яких освітлювальних приладів.
• Швидка відправка товару.
Характеристики:
Діаметр : 21 см., Висота: 30 см. Відстань від стіни 5 см., Колір каркаса: Білий., Матеріал каркаса: Метал.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал плафона, підвісок | Каучук |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Колір світіння | рожевий/синій/червоний |
- Ціна: 570 ₴




