Світлодіодна бра LED 15 Вт колір каркасу білий D-9184/1WH

- Немає в наявності
- Код: D-9184/1WH
480 ₴
+380 (68) 599-61-69
- +380 (95) 744-81-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Висота: 26 см
- Діаметр: 17.5 см
- Матеріал плафона: акрил
- Потужність: 15 Вт
- Від стіни: 5 см
Світлодіодна бра / LED бра : D-9184/1 це втілення інновацій і стилю. Бра доповнить інтер'єр і здивує вашого гостя своїм виконанням. При виготовленні бра використовуються якісні і надійні комплектуючі, LED стрічки терміном служби до 50 000 годин і блоки живлення, адаптовані під часті перепади напруги в електромережі.
Переваги:
- Легко збирається та монтується на стіну, а завдяки об'ємній основі в нього можна вмонтувати кнопку або мотузковий вимикач.
- Завдяки якісній LED стрічці та блокам живлення має гарний робочий потенціал та не потребує постійної заміни лампочок як у класичних варіантах бра.
- Комплектуючі продаються у вільному доступі, стрічку та блоки ви знайдете на будь-якому ринку чи магазині, так само їх можна знайти у нас.
Причини за якими варто звернутися саме до нас:
- Найкращі ціни на ринку.
- Відмінна якість товару.
- Професійна консультація з будь-яких освітлювальних приладів.
- Швидка відправка товару.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Світловий потік | 825 лм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Діаметр | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Колір світіння | теплий / нейтральний / холодний |
- Ціна: 480 ₴




