Зараз компанія не може обробити Ваше замовлення, або повідомлення, найближчим часом менеджер зв'яжеться з Вами.
Вул. Черновицька 48, Тернопіль, Україна
+380 (68) 599-61-69
+380 (95) 744-81-17
Інтернет-магазин "Світло Миру"
Відгуки про компанію Світло Миру
Остап П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Віктор М.
Відмінно
Василь Т.
Відмінно
Вероніка Л.
Відмінно
Гарні люстри. Швидко налаштували пульти по відео з ютюбу. Сподіваюсь будуть довго працювати.
Марина С.
Погано
Замовляла люстру і 3 точкові світильники. Люстра прийшла з незначним браком і не повна комплектація а от світильники 3 трьох тільки один працював. Лед підсвітка була не припаяна, навіть після того як припаяв майстер пропрацювали тільки 2 дні. Не рекомендую замовляти(
Коментар продавця
Доброго дня, прослухавши розмову Вашу з менеджером, після того як Ви залишили відгук, ми почули наступне: 1) Комплектація була повна, "це електрик вирішив, що не вистачає якихось болтиків" (це дослівно Ваша мова). Акрил шаблонний, в данній моделі болтики не потрібні, їх нема там до чого кріпити, але такий акрил може підійти в іншу люстру там де такі болтики будуть. Але Вашому електрику відніше. 2) Коли, Ви щось забираєте і навіть вже дома бачите, що дроти відійшли, Ви віддаєте на ремонт, ТОМУ САМОМУ ЕЛЕКТРИКУ, а не зв'язуєтесь з нами, для обміну, а ремонтував він їх сам, бо сам і поломав, ми кожен день відправляємо такі світильники не по 3 шт, а набагто більше і нарікань нема, у Вас з 3х, не працює 2. Висновок такий, що здається, що люстру і світильники Ви купили у "знавця електрика", тож краще залишити відгук йому, а ми й надалі даємо гарантію на весь товар і все перевіряємо перед відправкою, а навіть якщо трапляються якісь прикрощі, то ми їх виправляємо за наш рахунок.
Петро Т.
Відмінно
Люстра працює, сподобалась. Вона вартує тих грошей що за неї заплатили . Відправка була швидка. Але є ложка дьогтю. в описі було вказано що в комплект входить пульт д/к але його не було в наявності. Зв'язалися з продавцем відповів розбереться . Продавець вийшов на зв'язок, всі питання були вирішені.
Гарні люстри. Швидко налаштували пульти по відео з ютюбу. Сподіваюсь будуть довго працювати.
Замовляла люстру і 3 точкові світильники. Люстра прийшла з незначним браком і не повна комплектація а от світильники 3 трьох тільки один працював. Лед підсвітка була не припаяна, навіть після того як припаяв майстер пропрацювали тільки 2 дні. Не рекомендую замовляти(
Доброго дня, прослухавши розмову Вашу з менеджером, після того як Ви залишили відгук, ми почули наступне:
1) Комплектація була повна, "це електрик вирішив, що не вистачає якихось болтиків" (це дослівно Ваша мова). Акрил шаблонний, в данній моделі болтики не потрібні, їх нема там до чого кріпити, але такий акрил може підійти в іншу люстру там де такі болтики будуть. Але Вашому електрику відніше.
2) Коли, Ви щось забираєте і навіть вже дома бачите, що дроти відійшли, Ви віддаєте на ремонт, ТОМУ САМОМУ ЕЛЕКТРИКУ, а не зв'язуєтесь з нами, для обміну, а ремонтував він їх сам, бо сам і поломав, ми кожен день відправляємо такі світильники не по 3 шт, а набагто більше і нарікань нема, у Вас з 3х, не працює 2.
Висновок такий, що здається, що люстру і світильники Ви купили у "знавця електрика", тож краще залишити відгук йому, а ми й надалі даємо гарантію на весь товар і все перевіряємо перед відправкою, а навіть якщо трапляються якісь прикрощі, то ми їх виправляємо за наш рахунок.
Люстра працює, сподобалась. Вона вартує тих грошей що за неї заплатили . Відправка була швидка.
Але є ложка дьогтю. в описі було вказано що в комплект входить пульт д/к але його не було в наявності. Зв'язалися з продавцем відповів розбереться .
Продавець вийшов на зв'язок, всі питання були вирішені.
дуже всім задоволена