Кошик
612 відгуків
Тернопіль, Україна
+380 (68) 599-61-69
Інтернет-магазин "Світло Миру"

ЛЮСТРИ ЛОФТ ТА МОДЕРН

Люстри в стилі лофт з'явилися в інтер'єрах порівняно нещодавно - років 60 тому, і досі цікаві різноманітністю дизайнерських рішень. Світильники в стилі лофт - це сміливий компроміс між модою та стилем, екстравагантністю та повсякденністю.

Лофт відрізняється використанням різноманітних світлотехнічних елементів. За допомогою великої кількості світильників можна не тільки ідеально висвітлити простір у темряві, але й зонувати його, наголосивши на кожній житловій зоні окремо. У приміщеннях з високими стелями світильники в стилі лофт зазвичай мають ланцюжок або довгі дроти для освітлення великого простору.

Для освітлення меншого простору, джерело світла потрібно опускати ближче до зони, яку він повинен освітлювати, наприклад до обіднього столу або диванної групи.

Переваги люстр у стилі лофт:

  •     Використовуючи підвісні світильники, лампи легко опускати та піднімати на потрібну висоту, створюючи своєрідну гірлянду. Вони можуть мати найпростіший дизайн: звичайної лампи без плафона, з великим ковпаком. А може бути укладений в оригінальні «клітини» округлих, прямокутних та нестандартних форм.
  •     Світлодіодні світильники будуть особливо вигідні у невеликій квартирі. Таке «чарівне» світло візуально полегшить простір і додасть йому обсягу.
  •     Люстри лофт виготовляються з різного матеріалу такого як: метал, дерево, скло, пластик і стануть оригінальним стильовим акцентом для різних приміщень.
  •     Різновиди типів люстр: молекули, підвісні, стельові, павук, з плафоном грати, свічки, тубуси дозволяють вибрати найбільш підходящі світильники не тільки дизайну, але і функціональності.

Лофт стає ідеальним стилем для неординарних та творчих людей. Створити інтер'єр такого стилю можна як у звичайній квартирі, так і в ресторані або на робочому місці. Головним та ключовим акцентом стає освітлення з гармонійним поєднанням різного декору.

У нашому магазині представлений величезний асортимент люстр лофт як для низьких, так і високих стель. Ми завжди можемо підібрати Вам люстру з урахуванням Вашого інтер'єру та планування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner